Odstranění
znamének

O co jde?

Máte znaménko, kterého byste se rádi zbavili? Provádíme odstranění znamének a výrůstků, stejně jako operace kožních a podkožních útvarů. Neváhejte a řešte podobné patálie raději dříve, než později.

  • Odstranění znamének je jednoduché a bezbolestné
  • Poradíme si i s kožními či podkožními útvary
  • Vše je hrazeno pojišťovnou
  • Nepotřebujete doporučení od praktického lékaře

Nejčastější dotazy

Potřebuji doporučení od kožního lékaře?

Vyšetření kožním lékařem a určení podezřelých znamének k odstranění je ideálním postupem. Pokud ale máte znaménka, která vám vadí z kosmetických důvodů nebo dochází k jejich zraňováním např. třením prádla, pak vyšetření kožním lékařem nepožadujeme. Podkožní útvary si zhodnotíme sami, event. necháme provést ultrazvukové zařízení.

Je odstranění znamének hrazené pojišťovnou?

Ano, odstranění znamének je propláceno zdravotními pojišťovnami.

Je potřeba se na odstranění znaménka či lipomu objednávat?

V případě, že máte žádanku od kožního či praktického lékaře, pak vám bude termín zákroku přidělen telefonicky a není třeba se objednávat osobně. V případě, že chcete zkonzultovat odstranění kožního či podkožního útvaru sami, pak je nutné se dostavit v dopoledních hodinách bez objednání.

Jak zákrok probíhá a je potřeba nějaká příprava?

Zákroky probíhají v místním umrtvení – injekce malého množství umrtvující látky do kůže a podkoží tenkou jehlou. Je nutné znát vaše lékové alergie a to zejména na anestetika. Dále je potřeba vysadit léky na ředění krve dle domluvy s lékařem provádějícím zákrok. Další příprava potřeba není.

Vyšetřuje odstraněná znaménka patolog?

Ano, všechny odstraněné útvary odesíláme k histopatologickému vyšetření.  Výsledek vyšetření je již většinou znám při kontrole k vytažení stehů. Pokud ne, tak se domlouváme na další kontrole ke sdělení biologické povahy odstraněného útvaru.

Neváhejte,
objednejte se

Rezervační systém pro vitamínové a analgetické infuze

Rezervovat termín